Dekanski kolegij

prof. dr. sc. Alan Šustić

Dekan


prof.dr.sc. Alan Šustić

elektronička pošta: alan.sustic@medri.hr

 

Prodekan za nastavu


prof. dr. sc. Jagoda Ravlić Gulan

elektronička pošta: jagodar@medri.hr

 

Prodekan za poslovne odnose


prof. dr. sc. Tomislav Rukavina

elektronička pošta: tomislav.rukavina@medri.hr

 

Prodekan za znanstvenoistraživačku djelatnost i doktorske studije


prof. dr. sc. Bojan Polić

elektronička pošta: bojanp@medri.hr

 

Prodekan za međunarodnu suradnju i poslijediplomske specijalističke studije


prof. dr. sc. Dražen Kovač

elektronička pošta: drazen.kovac@medri.hr

 

doc. dr. sc. Renata Gržić

U Prodekan za dodiplomski sveučilišni studij dentalne medicine, te integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Dentalne medicine

prof. dr. sc. Renata Gržić

elektronička pošta: Renata.Grzic@medri.hr

 

prof. dr. sc. Čedomila Milin

Prodekan za dodiplomski sveučilišni studij DSI, te preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Sanitarno inženjerstvo te preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Organizacija, planiranje i upravljanje u zdravstvu

prof. dr. sc. Čedomila Milin

osobne stranice: http://www.medri.hr/~cedo

elektronička pošta: Cedomila.Milin@medri.hr

 

Prodekan za stručne studije

prof. dr. sc. Daniela Malnar

elektronička pošta: dani@medri.hr

 

Tajnik fakulteta


Nataša Cikuša, dipl. iur.

elektronička pošta: Natasa.Cikusa@medri.hr

+ | Impressum | + | Dostupnost / Accessibility | + | Mapa weba | + | Webmaster | + | Veličina teksta: A | A | A | A |+
Zadnja promjena: .
vrh stranice